Türkiye’de giriş adresi engellendikten sonra, betnano hesabına nereden girilir? Konusu internette bazı kullanıcılar tarafından arama yapılmaktadır. Betnano hesabı bulunan kullanıcılar, üyelik hesaplarına her zaman güncel giriş adresini kullanarak girebilirler. Bazı kullanıcılar, engelleme olduğunda, vpn ile giriş yapmaya çalışmaktadır. Vpn kullananlar, başka ülke IP adreslerini kullanarak, girişlerini yapabilmektedir. Ancak betnano sitesi Türk üyelerine daha güvenli hizmet verebilmek için yeni oluşturulan güncel adres üzerinden erişim yapılmasını istiyor.

Hesaba Erişim

Online oyun oynamak isteyenler, üyelik hesaplarına erişim yapamadıklarında, farklı yöntemleri denemektedir. Betnano sitesi, üyelerini mağdur etmemek için yeni adresini, engelleme uygulandıktan dakikalar sonra kullanmaya başlıyor. Türk üye sayısının çok fazla olması ve ülkemizde hizmetlerini devam ettirmek istemesi, bu çalışmaları daha hızlı yapmasını sağlıyor. Betnano üyelik hesabına erişim yöntemleri şunlardır.

  • Güncel giriş adresi üzerinden erişim yapmak,
  • Vpn kullanarak, Ip adresi değişikliği yapmak,

Her iki yöntemle de siteye erişimler yapılabilmektedir. Ancak vpn ile erişim yapan ve para yatıranlar, bonus alamamaktadır.

Betnano Paylaşımları

Betnano sitesi, üyelerini mağdur etmemek ve üyelerini en iyi hizmetlerden faydalanabilmesi için yaptığı tüm yenilikleri hemen paylaşmaktadır. Bilgi paylaşımının daha sağlıklı ve hızlı olabilmesi için çeşitli sosyal medya ağ hesaplarını kullanmaya başlamıştır. Giriş adresi ile ilgili yaptığı değişiklikleri, üyelik hesabı sahiplerine sms ile gönderiyor.

Güncel Adres Bilgileri

Betnano, üyelik hesabına, giriş işlemleri her zaman güncel giriş adresi üzerinden yapılmalıdır. Güncel giriş adresi üzerinden erişim yaptığınızda, bonus kampanyalarında, güvenli ödeme seçeneklerinden ve canlı destek hizmetlerinden faydalanabiliyorsunuz. Hesaba nereden girilir denildiğinde, güncel giriş adresleri gösterilmektedir. Güncel giriş adresi üzerinden işlem yapan kullanıcılar hak kaybına uğramayacaktır.

Kesintisiz ve Güvenilir Hizmet

Online hizmetlerde güvenilir olmak oldukça zor bir iştir. Betnano oyun sitesi, kullanmış olduğu sistemler ve teknik özellikleri sayesinde bunu kolayca başarmıştır. Siteyi inceleyen her kullanıcı, betconstruct altyapısı ile spor bahisleri, para yatırma işlemleri ve diğer hizmetlerin kesintisiz verildiğini görebiliyor. Curaçao lisansı oyun sektöründe kullanılan en güçlü lisans kurumu olduğu için sitelerin güvenilir olmasını sağlamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz